Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Amy Winehouse’un hayatı dizi oluyor! Biyografik kitabı diziye uyarlanıyor

R&B ve caz müziğin güçlü sesi Amy Winehouse, müziği gibi hayatıyla da oldukça dikkat çeken ünlüler arasında yer alıyordu. İlham alınması ve ders …

Amy Winehouse’un hayatı dizi oluyor! Biyografik kitabı diziye uyarlanıyor
22 Kasım 2022 - 23:00

R&B ve caz müziğin güçlü sesi Amy Winehouse, müziği gibi hayatıyla da oldukça dikkat çeken ünlüler arasında yer alıyordu. İlham alınması ve ders çıkarılması maksadıyla yazılan biyografik kitabı, 8 bölümden oluşan mini bir diziye çevrileceği açıklandı.

Müzik dünyasının en başarılı ve güçlü seslerinden biri olarak tarihe geçen Amy Winehouse, hayatı ve trajik ölümüyle herkesi yasa boğmuştu. 2011 yılında ölü bulunan ünlü şarkıcının hayatını kaleme alan Saving Amy (Amy’yi Kurtarmak) isimli kitabın 2021 yılında haklarını satın almıştı. 

Amy Winehouse

HAYATI DİZİ OLUYOR!

Kitabın filme uyarlanacağı dedikoduları da beraberinde getirirken, şirket kitabın dizi olacağını duyurdu. 2010’da Winehouse henüz hayatını kaybetmeden kaleme alınan kitap Daphne Barak tarafından kaleme alınmıştı. Barak’ın bu kitap için 6 ay boyunca topladığı fotoğraflarla, videolar ve notlarının kullanıldığı bir süreçle ciddi çalışma sonucu ortaya çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’ın Tatlıses taklidine tepkiler çığ gibi! El hareketi…

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez