Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Burcu Kara’dan son hamilelik pozları! Doğuma az kala bebeğinin ismini de…

Ünlü oyuncu Burcu Kara, hamileliğini aylar öncesinde bildirmiş ve tekrar anne olacağı için mutlu olduğunun haberini vermişti. Şimdilerde doğuma …

Burcu Kara’dan son hamilelik pozları! Doğuma az kala bebeğinin ismini de…
18 Kasım 2022 - 13:00

Ünlü oyuncu Burcu Kara, hamileliğini aylar öncesinde bildirmiş ve tekrar anne olacağı için mutlu olduğunun haberini vermişti. Şimdilerde doğuma bir aydan az zamanı kaldığını belirten Kara, son hamilelik pozlarını paylaşıma sundu. Bebeğinin ismini de son bir ay içerisinde bulduğunu belirten Kara, görenleri şoke etti.

Ünlü oyuncu Burcu Kara, “Hakim”, “Haziran Gecesi”, “Milat” gibi önemli projelerde yer alarak ismini hafızalara kazımayı başarmıştı. 2016 yılında Fırat Parlak ile dünyaevine giren Kara, Ali Çınar ismini verdiği oğlunu 2017 yılında kucağına alarak, annelik duygusunu tatmış ve eşsiz olduğunu belirtmişti. Geçtiğimiz hafta oğlu Ali’nin hasta olmasıyla takipçilerini üzen Kara, 8 aylık hamile olan Kara bebeğine koyacağı ismi ilk kez açıklamıştı. 

burcu kara hamilelik

“HEPSİ GELİP KARNIMA YANAŞIYOR!”

Şimdilerde son hamilelik pozlarını veren Kara, sosyal medya hesabından “Küçük misafirimle ben iyi haftalar dileriz. Hissediyorlar mı herşeyi dersiniz? Hepsi gelip karnıma yanaşıyor.” notunu düştüğü fotoğrafıyla gündem oldu. Paylaşımlarından daha çok karnını saklmaya çalışan Kara’nın pozları beğeni yağmuruna tutuldu.

burcu kara hamilelik

HAMİLELİĞİ HAKKINDA SON DURUMU BİLDİRDİ!

Doğumuna az kaldığını belirten Kara “Hamilelik çok güzel geçiyor. Bunun için her gün şükrediyorum. İlkinde de öyleydi. Sağlıklı bir süreç oluyor benim için kendimi iyi hissediyorum” sözlerini kullandı.

burcu kara

OĞLUNA KOYDUĞU İSMİ AÇIKLADI!

Daha önce Bebek’te kameralara takılan Kara, aşerdiğini ifade eden “Bu ara canım acayip pide çekiyor. Aklıma böyle sürekli internetten sipariş veriyim geliyor. Her aklıma geleni alsam 30 kilo almıştım şimdiye kadar. Pilates yaparak formumu korumaya çalışıyorum. Akşam, gece bile olsa gidiyorum” açıklamasında bulunmuştu. Ardından erkek bebek beklediğini belirten Kara oğluna “Can” ismini koyacağını bildirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKECEK VİDEO:

Mert Turak’tan güldüren paylaşım! Oğuzhan Koç’un şarkısına klip çekti

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez