Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Dünya Çimento Devlerinin Geleneksel Zirvesi 5-7 Eylül’de İstanbul’da yapılacak

Dünya çimento bölümünü bir ortaya getiren INTERCEM’in 117’inci buluşması, bu yıl da Türkiye’nin konut sahipliğinde gerçekleşecek

Dünya Çimento Devlerinin Geleneksel Zirvesi 5-7 Eylül’de İstanbul’da yapılacak
03 Eylül 2023 - 3:00


Dünya çimento dalını bir ortaya getiren INTERCEM’in 117’inci buluşması, bu yıl da Türkiye’nin mesken sahipliğinde gerçekleşecek. INTERCEM 2023; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Eserleri İhracatçıları Birliği’nin (ÇCSİB) iş birliğiyle 5-7 Eylül tarihleri ortasında İstanbul’da düzenlenecek.

INTERCEM 2023’ün açılış konuşmasını; konseyi kapasitede Dünyada beşinci, Avrupa’da önder olan Türkiye’nin çimento dalının çatı örgütü TÜRKÇİMENTO İdare Şurası Lideri Fatih Yücelik yapacak. INTERCEM 2023’te; dünyanın dört bir yanından gelen dünya çimentocuları, bölümün bugününü tahlil edecek ve geleceğe dönük beklentileri aktaracak. 

Etkinlik kapsamında düzenlenen panel ve konferanslarda; tedarik zinciri, üretim ve ham unsur maliyetleri, dekarbonizasyon, Hudutta Karbon Düzenlemesi Sistemi ve emisyon ticareti üzere dalın şimdiki mevzular ele alınacak. Daldaki arz-talebe yönelik bilgi, içgörü ve tahliller paylaşılacak. Ayrıyeten stant alanında kesimdeki firmaların irtibat ve iş birliklerini geliştirebileceği stantlar da açılacak. 

Geçen yıl Eylül ayında düzenlenen INTERCEM İstanbul’a 60’ın üzerinde ülkeden yaklaşık 500 kesim temsilcisi katılmıştı.

 

PROGRAM: 

Tarih: 6 Eylül 2023, Çarşamba

Yer: Swissotel The Bosphorus – Maçka-Beşiktaş

Saat:    10.00-10.30 Karşılama ve Kayıt

              10.30-10.45 Açılış Konuşmaları

Abdulhamit Akçay, ÇCSİB İdare Konseyi Lider Yrd.

Fatih Büyüklük, TÜRKÇİMENTO İdare Heyeti Başkanı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez