Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Ekonomi ve siyaset gündemi – 21 Temmuz 2023

İktisat ve siyaset gündeminde öne çıkanlar…

Ekonomi ve siyaset gündemi – 21 Temmuz 2023
21 Temmuz 2023 - 15:00

1- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenecek “Orta Vadeli Program Çerçevesinde Türkiye ve İstanbul İktisat Gündemi” başlıklı toplantıda iş dünyasının temsilcileriyle bir ortaya gelecek. (İstanbul/09:00)

2 – Güç ve Alışılmış Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Rönesans Güç İştirak Mukavelesi İmza Merasimi’ne katılacak. (İstanbul/ 09:30)

3 – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gebze OSB-Darıca Metro Çizgisi Ray Kaynak Merasimi’ne iştirak edecek. (Kocaeli/11:00)

4 – Türkiye İstatistik Kurumu, Ocak-Mart periyoduna ait hane halkı yurt içi turizm istatistiklerini, Mayıs ayı ziraî girdi fiyat endeksi ve Haziran ayı motorlu kara taşıtları bilgilerini açıklayacak. (Ankara/10:00)

5 – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Haziran ayına ait kurulan ve kapanan şirket istatistiklerini yayımlayacak. (Ankara/10:00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ile Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilciliğinde ortak basın toplantısı düzenleyecek. (İstanbul)

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez