Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Emine Erdoğan Sultan II. Abdülhamit Han’ın torununu ağırladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, önceki gün Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın …

Emine Erdoğan Sultan II. Abdülhamit Han’ın torununu ağırladı!
22 Kasım 2022 - 21:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, önceki gün Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez ile bir araya geldi.

Emine Erdoğan önceki gün, ABD Ankara Büyükelçisi Sayın Jeffry L. Flake’in eşi Cheryl Flake’den sonra Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez’i ağırladı.

Erdoğan, Hernandez ile Dokuma Atlası projesi hakkında fikir alışverişi yaptıklarını belirtti.

Emine Erdoğan ve 2. Abdülhamitin torunu Mediha Nami Osmanoğlu

TEŞEKKÜR ETTİ

Sık sık lider ve önemli isimlerin eşleriyle bir araya gelen Erdoğan, Hernandez’in davetine dair paylaşım yaptı. Erdoğan, paylaşımında “Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Dokuma Atlası projesi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Meksika’ya nazik davetleri için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez