Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Fatma Ziya’ya sonlanan Burak Kaya: “Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır”

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacı olan Fatma Nur ve Burak Kaya arasında gergin anlar yaşandı. Fatma Nur’un …

Fatma Ziya’ya sonlanan Burak Kaya: “Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır”
19 Kasım 2022 - 21:00

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacı olan Fatma Nur ve Burak Kaya arasında gergin anlar yaşandı. Fatma Nur’un sözlerine sinirlenen Burak Kaya, “Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır” diyerek beddua etti.

Türkiye’nin severek izlediği yemek yarışması olan MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar arasında ağza alınmayacak cümleler kuruldu. Programın hemen hemen her tartışmada sıklıkla adını duyduğumuz Fatma Nur bu seferde Burak Kaya ile ağız dalaşına girdi. Fatma Nur’un “Her tartışmada ailesini öne sürerek insanları bel altı vuruyor” demesine sinirlenen Kaya ise açtı ağzını yumdu gözünü.

Fatma Nur

“ARKADA GÜLEREK DALGA GEÇTİĞİNİ DUYUYORUM”

Fatma Nur’un Kıvanç ile tartışmasında araya giren Burak Kaya ise aynı durumdan müzdarip olduğunu söyledi. Fatma Nur’un kendisine saygısızlık yaptığını ileri süren Kaya, “Ben burada ailem ve sevdiklerimle ilgili konuşurken arkada onun gülerek dalga geçtiğini duyuyorum. Gerçekten çok saygısızca”dedi.

fatma nur ve burak kaya tartışma

“BURADA HERKESİN AİLESİ VAR”

Sık sık yarışmacılar arasında tartışma yaşayan Fatma Nur ise, “Bir sen saygılısın zaten ya. Allah aşkına yeter yani ya. Sürekli bir şey olduğunda aileyi araya katıyor. Burada herkesin ailesi var. Bir tartışma olduğunda herkesi bel altında vurmaya çalışıyor. Ben de orada sadece gülümsedim, kendisiyle muhatap dahi olmuyorum” ifadelerini kullandı.

fatma nur

“HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Fatma Nur’un cevapları karşısında sinirlerine hakim olamayan Burak Kaya ise Fatma Nur’a beddualar etti. “Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır” söylemlerinde bulundu.

burak kaya

MEHMET ŞEFTEN FATMA NUR’A SERT UYARI

Fatma Nur’un Burak Kaya’ya “Amin amin, kemik de yağar” demesine sinirlenen Mehmet Yalçınkaya ise “Kemik de yağar sözünü geri al. Bazı şeyleri söyledikten sonra nereye gittiğini bilmiyorsunuz. Burada kullanılacak bir söz değil. Fatma Nur bazı şeyleri dengelemen gerekiyor.

mehmet şef

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Berdan Mardini’nin annesine İngilizce öğrettiği görüntüler herkesi güldürdü!

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez