Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İlber Ortaylı fitili ateşledi! Gülseren Budayıcıoğlu hakkında…

Ünlü tarihçi Profesör Doktor İlber Ortaylı, katıldığı bir YouTube kanalında Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu hakkında çarpıcı ifadelere yer …

İlber Ortaylı fitili ateşledi! Gülseren Budayıcıoğlu hakkında…
18 Kasım 2022 - 21:00

Ünlü tarihçi Profesör Doktor İlber Ortaylı, katıldığı bir YouTube kanalında Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu hakkında çarpıcı ifadelere yer verdi. İsim vermeden eleştiren Ortaylı, hasta dosyalarıyla senaryo yazıyor” dedi.

Her söylediğiyle gündem olan ünlü tarihçi İlber Ortaylı, geçtiğimiz gün katıldığı bir YouTube kanalında, son zamanlarda dizi sektörüne damga vuran psikolojik yapımların nasıl yazıldığına dair görüşlerini belirtti. Ortaylı isim vermeden Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nu hedef aldı.

Hastalarının hikayeleri dizi yapılan Gülseren Budayıcıoğlu’nu doktor Engin Geçtan ile kıyas eden Ortaylı, bu yapılanın doğruluğunun doktorlar tarafından sorulması gerektiğini vurguladı.

İlber Ortaylı

“MİLLET HASTA DOSYALARIYLA SENARYO YAZIYOR”

Ortaylı, Budayıcıoğlu’nu şu ifadelerle eleştirdi:

“Merhum Engin Geçtan vardı bence çok okuyan çok bilen bir adamdı. Çok önemli bir vasfı daha vardı; hastası hastasıydı. Hipokrat yemini vardı, dosyası kendisindeydi. Kimse bilmezdi yakını bile. Şimdi öyle günlere geldik ki millet hasta dosyalarıyla senaryo yazıyor. Bu ne kadar doğru ben bilmem, meslektaşları bunu sormalı.”

Gülseren Budayıcıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez