Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

“Ilıca’dan Ata’ya Selam” var

Çeşme Belediyesi tarafından Mustafa Kemal Atatürk’ün Ilıca’ya gelişinin 97. yılı “Ilıca’dan Ata’mıza Selam” etkinlikleriyle kutlandı.

“Ilıca’dan Ata’ya Selam” var
25 Temmuz 2023 - 9:00


Çeşme Belediyesi tarafından Mustafa Kemal Atatürk’ün Ilıca’ya gelişinin 97. yılı “Ilıca’dan Ata’mıza Selam” etkinlikleriyle kutlandı. Şenliğin son gününde Maya Eryüce- Altuğ Dilmaç ve Zafer Çebi Orkestrası eşliğinde “Zamansız Şarkılar” söylendi. 

21-23 Temmuz tarihleri ortasında Ilıca Taş İskele’de sergiden söyleşiye, konserlerden dans şovlarına kadar dolu bir programla kutlanan aktiflikte Atatürk Fotoğrafları ve Eski Çeşme Fotoğrafları standı, “Kadın Efeler” dans gösterisi ve Zeybek Şovları ile gerçekleştirildi.

 

 “Zamansız şarkılar” ile Ilıca

Ilıca’dan Ata’mıza Selam aktiflikleri kapsamında Hanri Benazus’un “Cumhuriyet Fotoğrafları” Koleksiyonu Standı açıldı. Şenliğin birinci gününde ünlü bestekar, yorumcu, kelam müellifi ve müzik imalcisi Ali Kocatepe müzikleriyle unutulmaz bir akşam yaşattı. Şenliğin ikinci gününde Mustafa Başgülşen “Geldikleri Gibi…” isimli  2 perdelik tek kişilik gösterisi ile izleyenleri aydınlattı. Şenliğin son gününde Hanri Benazus “İnsan Tarafıyla Atatürk” Söyleşisi gerçekleştirdi. Akşamında ise Maya Eryüce – Altuğ Dilmaç ve Zafer Çebi Orkestrası eşliğinde “Zamansız Şarkılar” konseriyle müzik severler Ilıca’nın ılık rüzgarlarının esintisinde büyülü bir seyahate çıkardı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez