Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

iOS 17’de hangi özellikler olacak? Apple WWDC 2023’te neler tanıtılacak? iOS 17 ne zaman çıkacak? (iPhone 15 ne zaman çıkacak?)

iOS 17’de hangi özellikler olacak? Apple WWDC 2023’te neler tanıtılacak? iOS 17 ne zaman çıkacak? (iPhone 15 ne zaman çıkacak?)
06 Haziran 2023 - 21:32

Apple, WWDC 2023 etkinliğinde iOS 17 ile beraber yeni cihazlarını da açıklamaya hazırlanıyor. Peki iOS 17’de hangi özellikler olacak? Apple WWDC 2023’te neler tanıtılacak? iOS 17 ne zaman çıkacak?

Apple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC) 2023 etkinliğiyle yeni güncellemeleri ve cihazlarını tanıtması bekleniyor. Apple kullanıcıları iOS 17’nin ne zaman çıkacağını ve hangi özellikleri barındıracağını merak ediyor.Apple geçtiğimiz sene iOS 16 güncellemesini Eylül ayında kullanıcıları ile buluşturmuştu. Şirketin iOS 17 güncellemesini de iPhone 15 serisiyle ile birlikte Eylül ayında çıkarmayı planladığı aktarıldı.Forbes’in aktardığına göre, iPhone 15 serisinin, 14 serisinden çok da farklı olmadan küçük revizyonlar yapılarak müşteriler ile buluşturulacağı, firmanın 16 serisinde ise ekranı yüzde 10 civarında büyüteceği öne sürüldü.Ayrıca haberde Apple’ın etkinlikte tahmini 15 inçlik MacBook Air’i tanıtacağı ifade edilirken, M2 Max ve M2 Ultra işlemcili masaüstü Mac modellerinin de görücüye çıkabileceği belirtildi.Apple, watchOS 10 ile büyük bir değişiklik yapmaya ve widget’ları bu kez Apple Watch’a getirmeye hazırlandığı belirtildi. Ayrıca şirketin bu yıl ve önümüzdeki yıllar için yeni sağlık özellikleri üzerinde çalıştığı aktarıldı.Kilit ekranı yazı tipi boyutu seçenekleri
Özel kilit ekranı tasarımını diğer iPhone kullanıcılarıyla paylaşma seçeneği
Apple Müzik şarkı sözlerinin kilit ekranından görünebilir olması
Apple Müzik’e basitleştirilmiş yeni arayüz tasarımı
Uygulama kitaplığı klasörlerinin manuel olarak yeniden adlandırılabilir olması
Kontrol merkezi tasarım değişiklikleri
El feneri parlaklık kaydırıcısıiPhone 14 serisi
iPhone 13 serisi
iPhone SE 2023
iPhone SE 2022
iPhone 12 serisi
iPhone 11 serisi
iPhone XS ve XS Max
iPhone XR
iPhone 8 ve 8 Plus
iPhone XApple’ın düzenlediği bu konferans bugün (5 Haziran) TSİ 20.00’da düzenlenecek. Etkinlik Apple TV’den online olarak takip edilebilecek.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez