Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İzzet Yıldızhan Eddie Murphy’ye karşı! “9 çocuğum var amacım bu sayıyı 12’ye çıkarmak”

9 evlat sahibi olan sanatçı İzzet Yıldızhan, Türkiye’nin yaş ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğini söyledi. Eddie Murphy’ye …

İzzet Yıldızhan Eddie Murphy’ye karşı! “9 çocuğum var amacım bu sayıyı 12’ye çıkarmak”
19 Kasım 2022 - 5:00

9 evlat sahibi olan sanatçı İzzet Yıldızhan, Türkiye’nin yaş ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğini söyledi. Eddie Murphy’ye 10 çocuk sahibi olduğunu rekoru kendi alması gerektiğini açıklaı. Yıldızhan, “9 çocuğum var hedefim bu sayıyı 12’ye çıkarmak” sözleriyle açıkladı.

Müzik ve yaşam şekliyle sık sık gündeme gelen İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta sahneye çıktı. Sanatçı İzzet Yıldızhan, evlat sahibi olmak konusunda şaşırtıcı ifadeler kullandı. Konser öncesi gazetecilerle sohbet eden sanatçı, Türkiye’nin yaş ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceği” söyledi.

İzzet Yıldızhan Eddie Murphy

EDDİE MURPHY’YE MEYDAN OKUYOR

Üç ayrı kadından dokuz çocuk babası olan sanatçı İzzet Yıldızhan’a araştırmalar sonucunda Türkiye nüfusunda yaş ortalamanın her geçen yıl arttığı sonucu hatırlatılması üzerine şarkıcı ABD’li aktör Ediie Murphy hatırlatarak; “Türkiye’nin yaş ortalamasını düşürmek için çocuk yapmaya devam edeceğim. Bir aktör var Eddie Murphy diye, 10 çocuğu varmış. Eddie Murphy sen kimsin ya! Anlaşılan o ki bu rekora yine benim sahip olmam gerekiyor. 9 çocuğum var, ilk hedefim bu sayıyı 12’ye çıkarmak.” cümlelerine yer verdi.

eddie murphy ve izzet yıldızhan

MÜJELİ HABERİ VERDİ

İzzet Yıldızhan, büyük oğlu Mustafa Yıldızhan’ın önümüzdeki hafta nişanlanacağı haberini verdi. Mustafa evlilik yolunda ilk adımı atıyor. Huzur, mutluluk dolu yuvaları olur inşallah. “Nasip olur da çocukları olursa, şimdiden söylüyorum ‘dede’ kelimesini duymak istemiyorum. ‘Büyükbaba’ diye hitap edilmesi tercihim.” dedi.

İzzet yıldızhan hedef 12 çocuk açıklaması

NÜKHET GERİDEN GELİYOR!

Nükhet Duru’nun son dönemde gündeme bomba gibi düşen “tayt” sorusu İzzet Yıldızhan’a sorulması üzerineNükhet haklı ama biraz geriden geliyor sanırım. Ben bu sözleri aylar önce söyledim. İlk önce insanlar beni eleştirse de daha sonra haklı bularak özür de dilediler. Bende Nükhet’te kendi düşüncelerimizi söyledik ve buranın Türkiye olduğunu belirttik.” dedi.

İzzet yıldızhan ve nükhet duru tayt tartışması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez