Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Meta, Threads’in web sürümünü yayımlamaya hazırlanıyor

Meta’nın, eski ismi Twitter olan X toplumsal medya platformuna rakip olarak kullanıma sunduğu Threads’in web sürümünü yayımlamaya hazırlandığı bildirildi.

Meta, Threads’in web sürümünü yayımlamaya hazırlanıyor
23 Ağustos 2023 - 3:00

ABD basınında çıkan ve Meta yetkililerine dayandırılan haberlerde, Threads’in kullanıcılarına bilgisayarlarından erişim imkanı tanıyacak sürümünün birkaç gün içinde çıkarılacağı aktarıldı.

Web sürümüne, Threads.net adresi üzerinden erişileceği belirtilen haberlerde, bu versiyonun gelecek haftalarda taşınabilir uygulamaya daha çok benzeyecek formda iyileştirileceği tabir edildi.

Meta, eski ismi Twitter olan X’e rakip yeni toplumsal medya platformu Threads’i 5 Temmuz’da kullanıma sunmuştu. Threads, piyasaya sürüldüğü birinci hafta 100 milyon kullanıcı sayısını aşarken, sonraki haftalarda büyüme ve iştirakte yavaşlama görülmüştü.

Meta Üst Yöneticisi Mark Zuckerberg, ağustos başlarında şirketin Threads’in bir web sürümü üzerine çalıştığını belirterek, uygulamayı daha ilgi alımlı hale getirmeye çalıştıklarını vurgulamıştı.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez