Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Nurgül Yeşilçay meslektaşlarına övgüler yağdırdı!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Meslektaşları Özgü Namal’ı, Sanem Çelik’i ve Başak …

Nurgül Yeşilçay meslektaşlarına övgüler yağdırdı!
19 Kasım 2022 - 15:00

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Meslektaşları Özgü Namal’ı, Sanem Çelik’i ve Başak Köklükaya’yı özlediğini belirten Yeşilçay, “Haydi kızlar” dedi.

‘Paramparça’, ‘Aşk ve Ceza’, ‘Gülperi’ gibi projelerde yer alan Nurgül Yeşilçay, kendi Twitter hesabından kendi jenerasyonundaki meslektaşlarına çağrıda bulundu.

Nurgül Yeşilçay

“HAYDİ KIZLAR, NEREDESİNİZ?

Özgü Namal’ı izlemeyi özlediğini söyleyen Yeşilçay, “Bugün Özgü Namal’ı gördüm. Onu seyretmeyi ne kadar özledim. Bizim jenerasyonda çok iyi isimler var. Mesela Sanem Çelik’i de özledim. Bazen rakip olmayı, bazen omuz omuza olmayı bazen de bir işi beraber sırtlamayı… Bir de Başak Köklükaya’yı… Haydi kızlar, neredesiniz?” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

İbrahim Tatlıses’in güzeller güzeli torunu Berfin sosyal medyaya damga vurdu!

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez