Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Okan Bayülgen ekran önünde dans eden kimi ünlüleri topa tuttu! “Bu ne teşhircilik?”

Tv100’de yayınlanan Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü programının sunucusu Okan Bayülgen, bazı ünlüler hakkında söyledikleriyle sosyal medyayı …

Okan Bayülgen ekran önünde dans eden kimi ünlüleri topa tuttu! “Bu ne teşhircilik?”
24 Kasım 2022 - 9:00

Tv100’de yayınlanan Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü programının sunucusu Okan Bayülgen, bazı ünlüler hakkında söyledikleriyle sosyal medyayı salladı.

Tv100 ekranlarında ‘Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü’ programında ünlü sunucu bazı ünlülerin kamera önündeki tavırlarına kayıtsız kalamadı. Yıllardır sivri dilli olmasıyla tanınan Bayülgen, konuklarına ve ekran başındakilere Demet Özdemir, Melis Sezen ve Merve Boluğur’un danslarını izletti. Ünlü isimleri, isim vermeden eleştiren Bayülgen, “Bunun adı dans değil, bu teşhircilik” diyerek polemiklerin fitilini ateşledi.

“ONLAR PARA KAZANMAYA ÇALIŞAN ZAVALLILAR”

Daha önce katıldığı bir programda sosyal medya fenomenleri hakkında “Onlar çöp. Onlar para kazanmaya çalışan zavallılar” sözleri tartışmalara sebep olmuştu. Şimdiyse Bayülgen’in dilinde ismini vermeden ekranlara yansıttığı üç ünlü isim var.

Okan Bayülgen

“BU NE TEŞHİRCİLİK?”

Konuya Melis Sezen’in dans görüntüsüyle giriş yapan Bayülgen, “Kendilerine çok saygı duyduğum için bu kişilerin isimlerini söylemiyorum. Zaten onları tanıyan tanıyor” diyerek oyuncuyu “Ambulans çağırmadan hemen öncesi” ifadeleriyle eleştirdi.

Sunucu programa Demet Özdemir’in görüntüleriyle devam etti. 

“Bu nedir ya! Menajerleri mi tavsiye ediyor? ‘Mutlaka her sabah kalkar kalkmaz bir dans videosu koy’ diye. Sen yıllarca gazetelerden kaçtın, ‘Hayır hayır çekmeyin’ diyerek. Şimdi herkes ‘Banyodan çıktım, nasılım?’ diye fotoğraflar koyuyor. Bir teşhircilik. Bana ne senin dansından’ Bu bir dans değil, bu bir gösteri.”

Okan Bayülgen bazı ünlüleri topa tuttu

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile dünyaevine giren Özdemir için ayrıca şu yoruma da imza attı:

“Kişilik fışkırtan insanların evlenmeleri çok garip oluyor. Evlenmek çünkü çok başka ve özel bir şey. Sonra bunlar kendi düğünlerinde dans etmeye başladılar. Ben en çok damatlara üzülüyorum.”

Son olarak ünlü sunucu Merve Boluğur’un kendi düğününde eşiyle olan dansını diline doladı. “Bu hanım efendi diğer hanım efendiden biraz daha geç evlendi” diyerek sözlerine şunları da ekledi:

“Bu kendi düğününde eğlenmek değil. Bu bir konser. Çünkü diğer kızın oynamalarını seyretti. O böyleydi. Onları seyretti o da öyle evlendi.”

Bayülgen, damatlara üzüldüğünü de dile getirdi.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez