Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Türk futbolseverleri üzen haber: Christoph Daum kansere yakalandı

Türkiye’de iz bırakmış teknik yöneticilerden olan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor’un eski hocası Christoph Daum kanser olduğunu açıkladı …

Türk futbolseverleri üzen haber: Christoph Daum kansere yakalandı
01 Aralık 2022 - 17:00

Türkiye’de iz bırakmış teknik yöneticilerden olan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor’un eski hocası Christoph Daum kanser olduğunu açıkladı.

“RUTİN BİR DENETİMDE KANSER TEŞHİSİ KONULDU”

Daum, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir rutin denetim çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O vakitten beri CIO Köln’de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve takımının emin ellerinde bulunuyorum” sözlerini kullandı.

“TÜM GÜCÜMLE ÇABA EDECEĞİM”

Tedavi sürecinin güzel gittiğini belirten Daum, “Beni yeterli tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla optimist bir formda ve tüm gücümle uğraş edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa müddette uygunlaşmak için artık özel yaşama gereksinimim olduğuna hürmet duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan memnun oluyorum ve dayanağınız için teşekkür ederim.” görüşlerine yer verdi. Daum, ayrıyeten erken teşhis için herkesin vaktinde muayene yaptırması istikametinde davette bulundu.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez