Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Mehmet Ali Çelebi’ye dikkat çeken uyarı: Böyle olmaz en az 3 çocuk olmalı

2018’de gerçekleştirilen seçimler sırasında CHP’den İzmir Milletvekili seçilen emekli Teğmen Mehmet Ali Çelebi, sonrasında partisinin HDP’ye …

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Mehmet Ali Çelebi’ye dikkat çeken uyarı: Böyle olmaz en az 3 çocuk olmalı
19 Ekim 2022 - 21:51

2018’de gerçekleştirilen seçimler sırasında CHP’den İzmir Milletvekili seçilen emekli Teğmen Mehmet Ali Çelebi, sonrasında partisinin HDP’ye yakınlaştığını iddia ederek Muharrem İnce’nin Memleket Partisi’ne geçti. Bir süre sonra buradan da ayrıldığını açıklayan Çelebi, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin çıkarlarını savunduğuna inandığı Cumhur İttifakı’na geçeceğini açıkladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN ROZET TAKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bugün haftalık grup toplantısında AK Parti’nin yeni üyesi Mehmet Ali Çelebi’ye rozetini taktı. Rozet takılmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Çelebi’nin de yer aldığı AK Partili isimler, hep birlikte ellerini havaya kaldırdı.

“ATATÜRK’ÜN ASKERİ OLARAK YOLUMA AK PARTİ’DE DEVAM EDECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Çelebi’ye konuşması adına söz verdi. “Atatürk’ün askeri, Türk Milletinin sesi olarak yoluma Cumhur ittifakı çatısı altında AK Parti’de devam edeceğim” diyen Çelebi daha sonra kürsüden indi, bu sırada da mikrofonlar sustu.

DİKKAT ÇEKEN BİR UYARIDA BULUNDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Mehmet Ali Çelebi ve eşi Kezban Merey Çelebi’yi durdurarak kaç çocukları olduğunu sordu. Çelebi’den “2” yanıtını alan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra bir uyarıda bulunarak, “Böyle olmaz” dedi. Çelebi ise eşinin akademik hayatı nedeniyle bu sayıda kaldıklarını ifade etti.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez