Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İlhan Palut, Fenerbahçe ile ilgili olarak, “Bu maçı unutmamız gerekiyor” dedi.

İlhan Palut, Fenerbahçe ile ilgili olarak, “Bu maçı unutmamız gerekiyor” dedi.
11 Eylül 2023 - 19:12

Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut, Fenerbahçe’ye 5-0 yenildikleri maçın ardından bir basın toplantısı düzenledi.

Mücadeleyi yorumlayan İlhan Palut, “Sahada bu kadar yok olacağımızı düşünmemiştim.” dedi. Birinci ve ikinci yarının başlarında yediğimiz goller bizi demoralize etti ve kötü bir görünüm sergiledik. Bu maçtan dersler almamız bile gerekmiyor. Bu maçı sowinbet unutmalıyız. Bu genç takım kendine güvenini yeniden kazanmalı ve mücadelesine devam etmelidir. Futbolcularımızı sonraki maçlara mental olarak hazırlamamız gerekiyor. Fenerbahçe harika bir performans sergiledi ve onları tebrik etti.

Palut, maç boyunca zor durumda kaldıklarını belirterek, “Süper Lig’de kaç maça çıktım bilmiyorum.” dedi. Açıkça söylemek gerekirse, bizim için en zorlu maçtı. Fenerbahçe maçı öncesinde bunu biliyoruz. Fenerbahçe için sadece kadro kalitesi hakkında konuşmak, çabayı göz ardı etmek olur. Bu takım enerjik, heyecanlı ve mutludur. Bu kadar karşılıksız mı kalmalıydık dersek, bunun çözümü yok. Daha sonra, “Ayağımıza gelen topları çabuk kaybettik, dakika dakika öz güvenimizi kaybettik” dedi.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez