Haber Sentez – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Son dakika haberi… Babacan’dan Erdoğan’a: “Dağda 5-10 Çocuk Doğurmadıklarını Biliyor Ama Milyonlarca Kürt Vatandaşımızı Teröristlikle İtham Ediyor. Yazık, Utanç Verici”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, partisine katılan …

Son dakika haberi… Babacan’dan Erdoğan’a: “Dağda 5-10 Çocuk Doğurmadıklarını Biliyor Ama Milyonlarca Kürt Vatandaşımızı Teröristlikle İtham Ediyor. Yazık, Utanç Verici”
19 Ekim 2022 - 23:16

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, partisine katılan Mehmet Ali Çelebi’ye verdiği çocuk tavsiyesine ilişkin, “Gördüğü her kadına kaç çocuk doğurması gerektiğini söylüyor. Dağda 5-10 çocuk doğurmadıklarını biliyor ama milyonlarca Kürt vatandaşımızı teröristlikle itham ediyor. Yazık, utanç verici” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan, AKP’ye katılan Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi’ye bugün partisinin grup toplantısında rozet taktı. Erdoğan, bir çocuğu olduğunu öğrendiği Çelebi’ye, “Sayıları artırmak lazım. Bak, PKK’nın 5 tane, 10 tane, 15 tane var” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Erdoğan’ın bu sözlerine tepki gösterdi. Babacan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Gördüğü her kadına kaç çocuk doğurması gerektiğini söylüyor. Dağda 5-10 çocuk doğurmadıklarını biliyor ama milyonlarca Kürt vatandaşımızı teröristlikle itham ediyor. Yazık, utanç verici.”

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Haber Sentez